שאלות ותשובות

כן, מיסים מקומיים: (במדינת פלורידה משולמים אחת לשנה ובמדינת אוהיו, פעמיים בשנה) בפלורידה תשלום לוועד השכונה ובאוהיו ביטוח לנכס.

חברת הניהול והאחזקה ממשיכה לחפש שוכר איכותי ולך קיימת עלות חודשית קבועה של ועד ומיסים עירוניים (בטרם ביצוע העסקה אנו מתכוננים גם למצב זה ומוודאים שהמשקיע לא יהיה בחוסר כיס ו/או ייכנס ללחץ פיננסי)

תעריף החברות הנהוג נע בין 10-15% מתוך ההכנסה משכירות ברוטו. משקיעי חברת 101 נהנים מתשלום של 10% בלבד.

מיד לאחר רכישת הנכס אנו מתחילים בשיפוץ וכשבוע טרם סיום השיפוץ החברה מפרסמת את הנכס להשכרה. 

הנכס הינו של המשקיע ולכן תשלומי החובה הינם באחריות הבעלים ולא באחריות השוכר. חברת הניהול והאחזקה מעדכנת את הבעלים בגין התשלומים החודשיים ו/או שנתיים הקבועיים. תשלומים אלה משולמים מתוך דמי השכירות החודשיים שבעלי הנכס מקבלים להוציא תשלומים חד או דו שנתיים.

לאור העובדה כי דיני הנזיקין בארה”ב משוכללים, ההמלצה המשפטית של עורכי-הדין המקומיים היא להחזיק את הנכס באמצעות חברה מקומית בה המשקיע מחזיק ב-100%, בכך למעשה קיים מסך/ חציצה בין החברה למשקיע, בכל מקרה של תביעה וכיוצ”ב. העלות זניחה וההגנה ראויה.

אין הבדל. יחיד וחברה משלמים אותו הדבר, החברה שקופה לצורכי מס.

קיימת חובת דיווח שלך כמשקיע לרשות המיסים האמריקאית וכן השלמת דיווח לרשות המיסים במקום מושבך. במדינות רבות ניתן למצוא כי קיימת אמנת מס עם רשות המיסים האמריקאית. חברת 101 תסייע לך בבחירת רו”ח מקומי. 

הבתים שאנו קונים בפלורידה עשויים מבטון ואילו באוהיו השלד מבטון והחיפוי עשוי להיות מעץ. מכל מקום איננו רוכשים בתים שהשלד אינו תקין. 

חלק מן הנכסים הנקנים הינם נכסים מעוקלים ואחרים נרכשים מתחת למחיר שוק כך שמצבם הפיזי אינו טוב. לעיתים הנכס מטיבו וטבעו דורש שיפוץ ו/או החזרת המערכות לתקינות מלאה. חברת 101 מתעקשת לוודא כי כלל המערכות טובות ופועלות. הדבר חוסך ממך כמשקיע הוצאות תחזוקה שוטפות מיותרות בזמן שיש לך שוכרים בנכס.

למידע ופרטים נוספים - צרו עימנו קשר!