נכסים מסחריים

נכס מסחרי מטבעו הוא נכס יקר יותר. רכישה של נכסים מהסוג הזה נעשים עם ליווי בנקאי (ניתן גם למשקיעים זרים) ומצריכים הבנת שוק רחבה לצד יכולת ניהול הנכס באופן שוטף. נכס מסחרי דורש מהמשקיע כיס עמוק יותר וסבלנות לאורך זמן כדי  לאפשר לחברה המנהלת “לבנות הון” בנכס ואז למוכרו באקזיט שישקף גם רווח הוני מעבר להכנסה השוטפת. 

בניין רב משפחתי - בעל 4 יחידות דיור

זה נכס רב משפחתי בעל 4 יחידות דיור וקומה אחת. הבניין הוא ייצרן כסף אמיתי, כל היחידות בעלות חדר שינה אחד ו-1.5 חדרי אמבטיה, כ-780 רגל רבוע בכל יחידה. יצירת תשואה שותפת של כ-8.5% כאשר דמי השכירות הינם תחת שווי שוק כך שניתן לייצר יותר תשואה גבוה עוד יותר ביחד עם ניהול נכון ושותף.

בניין בפלורידה

בניין המורכב מ-8 משרדים וכן 4 דירות בקומה העליונה. במתחם יש 14 חניות פרטיות כולל חניית נכים. עלות הבניין עומדת על 3.5 מיליון דולר וההכנסה משקפת תשואה נטו של 5% לשנה.

פלאזה בפלורידה

פלאזה גדולה הממוקמת על כביש ראשי 441 והמכילה 24 מחסנים ו-8 חנויות לצד 50 חניות. נכס מאוד מעניין ואטקרטיבי המשקף 7% תשואה נטו משכירות לשנה.

פלאזה מיוחדת בפלורידה

פלאזה מעניינת הבוניה מ-4 חנויות, דירת 2 חדרים ואמבטיה אחת וכן 2 חניות רחבות מאוד ליאכטות יוקרתיות על "מים עמוקים". ממוקמת בפריים-לוקיישן ב"ויקטוריה פארק" עלות הפלאזה הינה 2.5 מיליון דולר המשקפת תשואה של 6.5% נטו לשנה משכירות.

נכס רב משפחתי - 10 יחידות דיור

זה הינו נכס משופץ לחלוטין הבניין בן שתי קומות, הוא הזדמנות השקעה גדולה ונמכר מחוץ לשוק, בעל 8 יחידות הם 2 חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, 2 יחידות בעלנות חדר שינה אחד ו- 1.5 חדרי אמבט. בניין רב משפחתי זה מייצר תשואה שנתית של כ- 6% ואינו כולל עליות ערך הנכס ממוקם הייטב בעיר הלנדל.
מחיר: .$1,300,000
למידע ופרטים נוספים - צרו עימנו קשר!