ניהול ואחזקה ROY RENTALS

מיד לאחר השלמת העסקה עובר הנכס אל אחת מחברות הניהול והאחזקה שלנו: ROY RENTALS בפלורידה או ACACIA REALTY באוהיו. חברת הניהול היא זו אשר מאתרת את השוכר ומנהלת עימו את הקשר השוטף כאשר במקביל היא דואגת לשלם את כל התשלומים השוטפים של הנכס ובסיכומו של יום מעבירה למשקיע את ההכנסה הפאסיבית שלו בכל חודש מן הנכס.

חברות הניהול שלנו הינן וותיקות בשנים בתחום אחזקת הבתים ומעבר לאיתור הדיירים הנכונים ועמידה בדרישות וועדי השכונות היא גם אחראית לגבות את שכר הדירה, טיפול בבעיות האחזקה ותיקון, ובמקרים נדירים אף בהוצאת הליך פינוי הדיירים אל הפועל. ניהול הנכס באופן מקצועי מעניק למשקיעים “מעבר לים” “ראש שקט” וכמובן שומר על תשואה שוטפת ולאורך זמן.

אנו מספקים את שירותי הניהול בכל מדינה בה אנו עובדים ומעניקים את כל השירותים הנחוצים לרבות דיווחים שוטפים אחת לחודש וכן העברת תשלום שכירות באופן שוטף. כל משקיע מקבל גישה לתוכנה לניהול הנכס שלו כך שהוא עוקב ברמה החודשית על הכנסותיו וההוצאות השוטפות.

שירותי הניהול והאחזקה כוללים:

השכרת הנכס

חתימה על הסכם שכירות

גביית שכר דירה ופקדון מהשוכר

פיקוח שוטף על הנכס ומתן מענה לתקלות ותיקונים

חידוש הסכם שכירות משנה לשנה

ההוגנות, השירות והניסיון של חברות הניהול הם אלה המאפשרים למשקיעים להנות מהכנסה שוטפת חודשית מהנכס ובעיקר שקט נפשי בניהול הפיננסי של ההשקעה מעבר לים.

למידע ופרטים נוספים - צרו עימנו קשר!