הערך המוסף של חברת 101

מיד לאחר משבר הסאב פריים (2007), חברת 101 התמקדה ברכישת נדל”ן ומתן שירותים כוללים להשקעות אייכותיות בפלורידה בעיקר למשקיעים מעבר לים. מאוחר יותר 101 הרחיבה את פעילותה גם למדינה אוהיו. מטרת 101 היא לרכוש עבור משקיעים שונים נכסים מניבים שיעניקו שקט נפשי וביטחון פיננסי בעת ביצוע העיסקה וגם ביום שלאחריה. מומחי החברה מאתרים את הנכס המסויים עבור המשקיעים. 

תהליך הרכישה מתבצע ע”י צוות 101 בצורה מחושבת ועקבית הכולל:

ניתוח מעמיק של כדאיות העסקה: מצב השכונה (הנכסים נקנים באזורי ביקוש המתאפיינים בקירבה לפלאזות המעניקות שירותי קהילה ובידור וכן מוסדות להשכלה), מצבו הפיסי של הנכס לרבות עלות ההשבחה, הערכת הביקוש והמחירים באזור לטובת השכרתו, וכן למכירה עתידית.

101 מסתייעת בבעלי מקצוע מקומיים ובונה למשקיע שלד משפטי ומיסוי לקליטת הנכס המתאים ולכן עוה”ד המקומי מקים לכל משקיע חברת Limited Liability Company או במדינת היעד וכן פותח למשקיע תיק מס הכנסה (IRS) בארה”ב לרבות הכנת הסכם בעלי מניות OA.

101 תאתר, תערוך מו”מ ותחתום על הסכם הרכישה בליווי עו”ד מקומי וחברת TITLE , לנכס אשר עונה על הקריטריונים כאמור ובוודאי משקף תשואה הנעה בין 7-10%  נטו בשנה משכירות.

עוה”ד המקומי מלווה את תהליך הרכישה רכישת הנכס עד להשלמת רישום זכויות המשקיע בטאבו.

​טיפול בשיפוץ הנכס והתאמתו למגורי השוכרים בהתאם לדין המקומי.

פרסום הנכס לשם השכרתו כאשר המטרה של החברה היא להביא למשקיע נכס טוב עם שוכר טוב שישמור על הנכס לאורך זמן ומיד לאחר מכן הנכס עובר לניהול אצל החברה המנהלת.

חברת 101 בונה לכל משקיע תיק השקעות מסוים התואם את תקציבו, תפישתו הפיננסית וכן מייצרת וודאות בכל אחד משלבי העסקה עד להשלמתה לרבות תמונות וסרטוני וידאו המשקפים את מצב הנכס.

למידע ופרטים נוספים - צרו עימנו קשר!